KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 15028458
nr 1502 8458
Sven Ljungberg
(1913-2010), Sverige
Träsnitt, Signerad, PT. Bildmått: 38x57 cm, yttermått inklusive ram: 54x72 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 14 november 2022
kl 18:28:34
12/11 11:53:27
Sven Ljungberg
Läs mer om Sven Ljungberg